PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 781
ocen
7,3 10 1 44781
6,9 13
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

Kicz dla nerdów

ocenił(a) film na 1

Beznadziejny gniot bezsensowny, którym zachwycać mogą się co najwyżej płaskoklate nerdy i kujony, bladzi fani anime i zagorzali onanizatorzy. Nie dla trzezwo myślącego dojjrzałego europejskiego widza.

Michal_

pierdu, pierdu, pierdu... spuść wode bo śmierdzi.

ocenił(a) film na 10
Michal_

tak tak... mam inne zdanie od twojego durnego i ograniczonego poglądu...

ocenił(a) film na 10
Michal_

o jej, wychodzi na to, że jestem pijanym, małoletnim Azjatą bo mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
Michal_

koleś twoja opinia jest tak durna jak twoja pisownia, a jeśli ten film uważasz za gniot to nie masz pojęcia co znaczy dobry film, więc najlepiej się schowaj z takimi beznadziejnymi opiniami !

Michal_

Nie sądziłam,że jeszcze są osoby które potrafią sie tak wyrażac na publicznym forum.
Gdybym miała tak ograniczone słownictwo to po prostu bym się nie wypowiadała. Niestety właśnie mamy okazje posłuchac osoby której inteligencja i możliwości umysłowe nie przekraczają poziomu przeciętnego a wręcz znajdują się poniżej wyznaczonej granicy.
Czuje się zażenowana.
Gdyby nie mój smutek i żal, głośno roześmiałabym się na słowa cyt."trzezwo myślącego dojjrzałego europejskiego widza".
Jeśli(mówiąc bez ogródek) prostaku uważasz się za europejczyka w dodatku myślącego i dojrzałego to z wielką przykrością muszę wyprowadzic cię z błędu.
Nie jesteś ani dojrzały ani tym bardziej myślący.
Jeśli patrzec na twój poziom intelektualny to też nie jestem pewna czy już do tego "europejskiego"(który do wysokich się nie zalicza) ma jakiekolwiek kwalifikacje.


ocenił(a) film na 9
Michal_

Sam jestes gniot jeleniu. Zastanów sie troche nad tym co piszesz. Zbyt trzezwo to Ty nie myslałeś komentując ten film ^.- Takie wypowiedzi tylko zaniżają poziom tego forum. Pewnie 'Hulk' Ci sie podobał, bo to jest chyba najwyższy poziom filmu jaki byłbyś w stanie obejrzeć(ze zrozumieniem).
Co do samego filmu uważam, że przede wszystkim muzyka była świetna, tak jak zdjęcia czy przebrania lub sceny walk. Bardzo dobry film.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
vojtaz_2

no zgadzam sie no pewnie beznadziejny był zwłaszcza że zdobył nominacje do oscara i złotego globa, co wy sami "debile i idioci"

ocenił(a) film na 9
Michal_

Mi osobiście film bardzo się podobał. Może wg ciebie jestem kujonem czy co tam sobie chcesz lecz nie zmienisz faktu ,że film jest bardziej dla myślących. Zgadzam się ,że muzyka oraz zdjęcia są świetne i nie ma co dyskutować(europejscy widzowie nie są tacy głupi ,żeby myśleć jak ty).:)

ocenił(a) film na 9
Codex

Pomijając wypowiedź Michałka mam pytanie do was drodzy użytkownicy, czy wiecie gdzie moglbym znaleźć ścieżkę dźwiękową do tego filmu? Jesli posiadacie soundtrack z tego filmu prosze o odpowiedz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones